Rezerwacja terminów na jesienne szkolenia z obiegu dokumentów i archiwizacji w szkołach

Zapraszam Szkoły do rezerwacji terminów na szkolenia wewnętrzne "Obieg dokumentów w szkole krok po kroku", których cykl planuję we wrześniu, październiku i listopadzie 2019 r.
Szkolenia prowadzę na miejscu w szkole dla grupy, złożonej zazwyczaj z ok. 15-20 uczestników, w tym dyrekcji i pracowników administracyjnych oraz innych osób, uczestniczących w obiegu dokumentów w szkole, w tym pedagoga i psychologa.
Celem szkolenia jest zapewnienie uczestnikom wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania dokumentacją na stanowisku pracy od wszczęcia sprawy aż po archiwizację.

Program szkolenia obejmuje oprócz części teoretycznej również ćwiczenia z zakresu:
- zakładania spraw i wyboru odpowiedniej klasy z jednolitego rzeczowego wykazu akt,
- zasad prowadzenia akt sprawy,
- zasad przygotowania akt do archiwizacji.

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt:
- pod numerem telefonu 502-316-775,
- pocztą elektroniczną pod adresem: kontakt@archivarius.pl

Przewidywany czas szkolenia to 4 godziny lekcyjne. Zachęcam Szkoły do organizowania szkolenia w sobotę, gdyż zajęcia przynoszą najlepsze efekty, jeśli uczestniczy w nim większość pracowników administracyjnych danej szkoły. W dniu roboczym często udział części pracowników oraz dyrektorów jest utrudniony. Szkołom, które jako dzień szkolenia wybiorą sobotę, gwarantuję zniżkę w wysokości 200 zł w porównaniu z kosztem szkolenia w dniu roboczym.

Zapraszam do współpracy.

Rafał Przech
Archivarius.plFot. Pixabay.com